Партнерам

Шановні партнери!

Компанія «МейнПак» успішно пройшла сертифікаційний аудит системи менеджменту якості на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008.
Діагностику та сертифікацію системи менеджменту якості на підприємстві провели аудитори офіційного підрозділу німецького концерну TÜV SÜD (світового лідера інспекційних, експертних та сертифікаційних послуг) в Україні - «TUV SUD Ukraine» («ТЮФ ЗЮД України»).
В ході аудиту експерти «TUV SUD Ukraine» підкреслили відмінну кваліфікацію співробітників, високу дисципліну, культуру виробництва і багаторівневий контроль якості і безпеки сировини і матеріалів які використовуються для виробництва продукції, ефективність виробничих процесів.
Отримання міжнародного сертифікату (ISO 9001:2008) стало важливою подією і серйозною підтримкою в нашому прагненні відповідати найвищим всесвітньо визнаним стандартам якості, безпеки та ефективності продукції.
З цього моменту на всій продукції компанії буде розміщений знак який вказує на відповідність продукції даного міжнародного стандарту, що допоможе підвищити довіру покупців до продукції і, як результат, її продажу на більш високий рівень.

З вдячністю за підтримку і довіру,

Директор ТОВ «МейнПак»
Білоус Василь